Kampanya
Firmamız muhtelif ebatlarda döküm ızgara ve kapak ürünlerinde 6 TL/kg kampanyalı fiyat uygulamasına geçmiştir. İlgilenenlere duyurulur.
Site Haritası
Takvim
Ürünler

  Anasayfa


     Öztermal Yüksek Basınçlı Buhar Kazanı,Sıvı-gaz Yakıtlı-Üç Geçişli

   
Ürün Özellikleri
öztermal sıvı - gaz yakıtla çalışır kazanlarımız 6 -20 atü basınç 300kg/h- ve 17.500 kg/h buhar kapasiteleri arasında olup ,üç geçişli sistemdedir.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
öztermal  sıvı - gaz yakıtla çalışır kazanlarımız 6 -20 atü basınç 300kg/h- ve 17.500 kg/h  buhar  kapasiteleri arasında olup ,alev  ve  duman  borulu  3 çekişli  sistemde TS-377 uygun dizayn edilmiş ve üretilmiştir.Her iki yakıtı yakmaya elverişli uzun ömürlü yüksek  verimli  ,standartlara uygun  malzeme  ve imalat ,titiz kalite kontrol bakım onarım kolaylığı,işletme güvenliği üstünlükleri bir arada toplayan kazandır .İhtiyaca göre kazan külhanı düz veya ondüleli olarak yapılmakta, kaynak dikişleri radyografik muayeneye ve normalizasyon tavına tabi tutulmaktadır. İmalatı takiben bütün kazanları işletme   basıncının 1.5 katı soğuk basınç testi uygulanmaktadır.CE Belgesi,Türk Standartları TS 377 Uygunluk Belgesine ve TS-EN ISO 9001:2008 belgesine  haizdir.Ürünlerimizin 2 yıl üretim hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır.Ayrıca ürünlerimizin 10 yıl servis ve yedek parça desteği sağlanmaktadır.
 
 
Sipariş Formu
Ad Soyad
Ürün Kodu
Cep Telefonu
Sabit Telefon
İl
Adres
Sipariş Sayısı
Ödeme Şekli
E-Mail
Mesaj
 
 
 
Duyuru
Firmamız doğal kaynak tüketimini, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıkları azaltacağını, yasal mevzuata uygun hareket edeceğini kabul ve taahhüt eder....
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret189015
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.78706.8142
Euro7.40137.4310
KREDİ KARTI İLE ÖDEME
BİZE ULAŞIN

PLAKALI EŞANJÖR SERVİS HİZMETLERİ

 Her marka model için

-Plakalı eşanjör bakım sözleşmesi

- Plakalı eşanjör plaka ve conta temini

- Plakalı eşanjör conta plaka  değişim, bakım, onarım

-Plakalı eşanjör dış gövde değişim

-Kimyasal temizleme ve contalama

Ürünler